fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

EDU klaster logo

 

wojtek gawlik zdjęcieNowoczesna, inspirująca, przyjazna edukacja jest naszym celem, tylko jak go osiągnąć? Czy jest jedyna słuszna droga, którą powinny pójść szkoły w Polsce i na świecie? A może tych dróg jest wiele? Wojciech Gawlik jest naszym przewodnikiem po labiryntach koncepcji i metod edukacyjnych. Nauczyciel i pasjonat, zaangażowany w projekty wspierające nauczycieli w tym Forum Nowej Edukacji , twórca fanpage i kanału na YouTube Edu-Klaster.
Wspólnie zastanawiamy się nad tym, jakie są potrzeby uczniów i nauczycieli w zmieniającej się rzeczywistości i jak system LEGO® Education i związanie z nim programy mogą pomóc w realizacji tych potrzeb.

 

Kupując nasze produkty na tej stronie wspierasz działania EDU - Klastra

 

LEGO SPIKE zestaw

Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to wszechstronne rozwiązanie do nauki robotyki i programowania dla dzieci od 10 lat (od 4 klasy). Sprawdza się świetnie jako pomoc dydaktyczna podczas klasycznych lekcji informatyki, ale również pozwala odkrywać reguły rządzące mechaniką, elektroniką, nowoczesnymi technologiami w pracy samodzielnej lub z niewielkim wsparciem, dlatego polecamy zestaw kółkom informatycznym i nieklasycznym formom edukacji. 

Aktualna cena zestawu Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime to 1850 zł.

 

BricQ Motion PrimeZestaw LEGO® Education BricQ Motion Prime to rozwiązanie stworzone do prowadzenia eksperymentów z fizyki dotyczących mechaniki klasycznej. Ciekawe tematy i scenariusze dają wsparcie nauczycielom, którzy zaczynają pracę z zestawem. Dzięki specyficznym elementom - żaglom, skrzydłom wiatraka, kołom zębatym, ciężarkom itp. dzieci i nauczyciele mogą stworzyć nowe, własne eksperymenty. Zestaw świetnie nadaje się do pracy na klasycznych lekcjach fizyki, ale dzieki swojej wszechstronności i możliwościom jakie daje cały system LEGO Education, można go wykorzystywać w edukacji nieklasycznej i jako sposób ne rozwijanie osobistych zainteresowań uczniów. 
BricQ Motion Prime można rozszerzyć i wykorzystać do pracy zdalnej, dzięki zestawom indywidualnym dostępnym dodatkowo razem z zestawem głównym. Zestawy indywidualne pozwalają uczniom przeprowadzać eksperymenty w warunkach domowych.
Cena zestawu LEGO® Education BricQ Motion Prime to 555 zł. 
Cena zestawy indywidualnego (dostępnego tylko w komplecie z zestawem głównym) BricQ Motion Prime to 55 zł.

 

LE SPIKE Prime Lifestyle 1HY19 45678 19Pracownia informatyczno-robotyczna z LEGO® Education SPIKE™ Prime.

1 zestaw na parę uczniów + zestaw dla nauczyciela (min. 6 zestawów), dodatkowe materiały, scenariusze zajęć, plakat i zestaw promocyjny mini - SPIKE

 

 

le bricq motion prime lifestyle 1hy21 45400 12Pracownia fizyczno-techniczna z LEGO® Education BricQ Motion Prime

1 zestaw na parę uczniów + zestaw dla nauczyciela (min. 6 zestawów), dodatkowe materiały, możliwość dokupienia zestawów indywidualnych do pracy zdalnej.

 

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się już teraz