fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Zainwestuj w młode pokolenie i postaw na innowacyjną edukację!


LEGO® Education to inspirujące i angażujące narzędzia do nauki STEAM, które mają jasny cel i założenia dostosowane do każdego poziomu edukacyjnego, od przedszkola do szkoły ponadpodstawowej. Materiały dydaktyczne skorelowane z Podstawą Programową stanowią wsparcie dla nauczycieli, a praca metodą projektową i uczenie się przez rozwiązywanie problemów angażuje uczniów.

continuum LE


Nauka przedmiotów STEAM z LEGO Education to inwestycja w przyszłość młodego pokolenia.  Nowoczesny przemysł opiera się na rozumieniu zagadnień technologicznych i kreatywnym podejściu do realizacji zadań. Dajmy naszym mieszkańcom możliwości rozwoju od najmłodszych lat!

 

 

Rozwiń przyjazną edukację  z naszymi programami

FIRST LEGO League ape logo latarnia ALE Nauczanie z podpisem nowe
Międzynarodowy program FIRST® LEGO® League inspiruje i stawia wyzwania młodym twórcom, odkrywcom i inżynierom. Dzieci i młodzież wspólnie znajdują sposoby, by budować lepszą przyszłość. Ambasador Przyjaznej Edukacji - ogólnopolska sieć wymiany doświadczeń i wsparcia merytorycznego dla użytkowników rozwiązań LEGO® Education Szkolenia dla nauczycieli prowadzone przez certyfikowanych trenerów Akademii LEGO® Education, które wspierają bieżące potrzeby w zakresie rozwoju zawodowego nauczycieli.

 

LEGO® Education oferuje zasoby umożliwiające wprowadzenie w szkołach hybrydowego modelu nauczania. Dzięki ciekawym zadaniom o zróżniowanym poziomie trudności nasze rozwiązania wspierają zarózno początkujących użytkowników jak i zaawansowanych młodych programistów. Gotowe karty pracy i scenariusze zajęć są ułatwieniem dla nauczycieli.

Porozmawiajmy o przyjaznej edukacji!

  

Skontaktuj się z Nami:Minifigirka z telefonem
Waldemar Liwocha

tel. 790690340
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zapisz się już teraz