AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Przechwytywanie

 

 

Szanowni Państwo,

z powodu zagrożenia wirusem SARS-CoV-2 oraz w zgodzie z zaleceniami premiera Mateusza Morawieckiego ze smutkiem informujemy o przeniesieniu konferencji "Kreowanie rzeczywistości edukacyjnej - wspólnym kapitałem lokalnej oświaty i samorządu" planowanej w dniu 19.03.

O nowym terminie poinformujemy mailowo niezwłocznie, gdy zostanie ustalony.
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i do usłyszenia, mamy nadzieję, niebawem!

Z poszanowaniem
Komitet organizacyjny

 

Konferencja pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Słupca

 

Serdecznie zapraszamy dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, przedstawicieli jednostek edukacyjnych oraz samorządowców na konferencję pt. "Kreowanie rzeczywistości edukacyjnej - wspólnym kapitałem lokalnej oświaty i samorządu" połączoną z warsztatami, dotyczącą nowoczesnych metod edukacyjnych z wykorzystaniem rozwiązań LEGO® Education oraz roli samorządu w rozwoju współczesnej edukacji.

19 marca 2020 r. (czwartek)
godz. 10:30 - 14:30
Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy
ul. Powstańców Wielkopolskich 22

 

 

program konf slupca

 

dr hab. Marek Piotrowski, prof. ChAT - Fizyk, pedagog, doktor habilitowany w zakresie nauk społecznych i pedagogiki, profesor nadzwyczajny Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. W latach 2014-2016 dyrektor Ośrodka Rozwoju Edukacji. Od końca lat dziewięćdziesiątych realizuje projekt monitorowania osiągnięć szkolnych dzieci i młodzieży w gminie Kwidzyn, a od 2010 r. w powiecie kwidzyńskim. Autor wielu publikacji.
Na konferencji profesor Piotrowski odpowie na pytania: Czy możliwa jest lokalna reforma edukacji? A jeśli tak, to jak ją realizować?

 

Warsztaty dla nauczycieli są podzielone na 4 bloki i zostaną poprowadzone przez jedynych w Polsce certyfikowanych Trenerów Akademii LEGO® Education oraz Trenerów Fundacji ALE Nauczanie. Można wziąć udział wyłącznie w jednym z 4 warsztatatów dla nauczycieli (odbywają się równolegle), OBOWIĄZUJĄ ZAPISY.

OPISY WARSZTATÓW DLA NAUCZYCIELI:

 .........................................................................................................................................

 Organizatorzy i partnerzy:

 

logo slupca      ALE Nauczanie horyzontalne b 2     logo przedszkole kolor   logo ekonomik                 AKCES Edukacja

Newsletter

Zapisz się już teraz