AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Kopia Projekt bez tytułu

45544 mod puppy 05 rightLEGO MINDSTORMS Education EV3 angażuje uczniów i stawia im wyzwania, aby ćwiczyli umiejętności w zakresie przedmiotów STEM i robotyki w środowisku zbliżonym do "prawdziwego życia", przygotowując ich do studiów wyższych i kariery w świecie wypełnionym technologią.

Uczniowie i nauczyciele mogą wykorzystać zaawansowane funkcje i funkcjonalność EV3 oraz lekcje o tematyce STEM i robotyki, aby budować umiejętności faktycznie przydatne w przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem informatyki, inżynierii i określonych dziedzin kształcenia zawodowego, takich jak informatyka i inżynieria.

Micro-Python

Nowy język programowania EV3 Micro-Python to zoptymalizowana wersja Python dla mikrokontrolerów. Uczniowie szkół średnich mogą zapoznać się z rzeczywistymi aplikacjami języka Python, który jest najlepszym językiem do implementacji uczenia maszynowego. Tworzy to doskonałą podstawę do dalszych badań nad systemami uczącymi się i sztuczną inteligencją.

 

DZIAŁA NA WIELU URZĄDZENIACH

132

Intuicyjne programowanie metodą "przeciągnij i upuść" oraz ćwiczenia "na start" ułatwiają wprowadzenie w klasie pracy na LEGO MINDSTORMS Education EV3. Dostępne na wielu platformach i dopasowane tak, aby w pełni wykorzystać możliwości EV3 na lekcjach. Projekty można dostosowywać za pomocą edytora treści: robić notatki, dodawać zdjęcia i dzielić się pomysłami! 

POBIERZ OPROGRAMOWANIE

 

WSPARCIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

2005544 mod insect 01 leftPrzewodniki dla nauczycieli i rozwiązania dostosowane do programów nauczania wraz z dedykowanymi szkoleniami sprawiają, że można bez trudności przystąpić do korzystania z LEGO MINDSTORMS Education EV3. Elastyczne rozwiązania międzyprogramowe oraz gotowe scenariusze lekcji sprawią, że nauczyciele mniej czasu spędzą na planowaniu, a więcej na wyłapywaniu u dzieci momentów zachwytu nad nauką.

Plany lekcji

Kompleksowe scenariusze lekcji z zakresu nauk ścisłych, technologii, inżynierii, matematyki, kodowania i informatyki są dostępne na różnych poziomach trudności i są rozpisane na 30 do 120 minut. Kliknij i przejrzyj ponad 30 dostępnych ćwiczeń online dla LEGO MINDSTORMS Education EV3 lub pobierz pakiety programów, aby uzyskać dostęp do ponad 100 lekcji.

 ZOBACZ SCENARIUSZE

Karta "Na Start"

Zestaw zawiera przewodniki dla początkujących i samouczki, dzięki którym wszystko, od rozpakowywania, po pierwszą lekcję jest bardzo proste. Instrukcje pomogą Ci się zapoznać zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem, dzięki czemu Ty i Twoi uczniowie nauczycie się kontrolować swoje dzieła w mgnieniu oka! Oferujemy również szkolenia Akademii LEGO Education.

ROZPOCZNIJ!

 

GOTOWY NA WYZWANIE?

Zestaw podstwowy LEGO MINDSTORMS Education EV3 zawiera wszystko, czego potrzebujesz,
aby zachęcić uczniów do nauki przez praktykę hands-on. Dodatkowo oferujemy pakiety
rozszerzające, które zachęcają do jeszcze intensywniejszego odkrywania świata.

 

2d9e36d3 afaf 4203 aa23 a58d00d7ca07

 

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 – zestaw bazowy

 

  • Klocki
  • Oprogramowanie
  • Korelacja z Podstawą Programową

tempsnip11

 WIĘCEJ INFORMACJI


 

4a6dacbb 0be6 4213 a35a a58d00d7d376LEGO® MINDSTORMS® Education EV3
Misja na Marsa – zestaw turniejowy

 WIĘCEJ INFORMACJI

8f52d453 5297 4a6f 85c2 a58d00d7ccdcLEGO® MINDSTORMS® Education EV3
– zestaw rozszerzający

 WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisz się już teraz