fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

LEGO MINDSTORMS Education EV3 - budowanie umiejętności jutra

Kopia Projekt bez tytułu

45544 mod puppy 05 rightZestawy LEGO MINDSTORMS Education EV3 angażują uczniów i stawiają im wyzwania. Wszystko po to, by ćwiczyli swe umiejętności w zakresie przedmiotów STEAM i robotyki, w środowisku zbliżonym do prawdziwego życia. Proponowane przez nas rozwiązania, przygotowują ich także do studiów wyższych i kariery w świecie wypełnionym technologią.

Uczniowie i nauczyciele mogą wykorzystać zaawansowane funkcje EV3 oraz lekcje robotyki, aby budować umiejętności faktycznie przydatne w przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem informatyki oraz inżynierii.

EV3 Micro-Python - specjalna wersja języka Python

Nowy język programowania EV3 Micro-Python to zoptymalizowana wersja Python dla mikrokontrolerów. Uczniowie szkół średnich mogą zapoznać się z najlepszym językiem do implementacji uczenia maszynowego. Tworzy to doskonałą podstawę dla dalszych badań nad systemami uczącymi się i sztuczną inteligencją.

 

KODOWANIE Z LEGO? NIC PROSTSZEGO

132

Intuicyjne programowanie metodą "przeciągnij i upuść" ułatwia pracę z LEGO MINDSTORMS Education EV3. To nie jedyne usprawnienia - projekty można dostosowywać za pomocą edytora treści: robić notatki, dodawać zdjęcia i dzielić się pomysłami! 

POBIERZ OPROGRAMOWANIE

 

WSPARCIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

2005544 mod insect 01 leftPrzewodniki dla nauczycieli i rozwiązania dostosowane do programów nauczania wraz z dedykowanymi szkoleniami sprawiają, że można bez trudności przystąpić do korzystania z LEGO MINDSTORMS Education EV3. Elastyczne rozwiązania międzyprogramowe oraz gotowe scenariusze lekcji sprawią, że nauczyciele mniej czasu spędzą na planowaniu, a więcej na wyłapywaniu u dzieci momentów zachwytu nad nauką.

Plany lekcji

Kompleksowe scenariusze lekcji z zakresu nauk ścisłych, technologii, inżynierii, matematyki, kodowania i informatyki są dostępne na różnych poziomach trudności i są rozpisane na 30 do 120 minut. Kliknij i przejrzyj ponad 30 dostępnych ćwiczeń online dla LEGO MINDSTORMS Education EV3 lub pobierz pakiety programów, aby uzyskać dostęp do ponad 100 lekcji.

 ZOBACZ SCENARIUSZE

Karta "Na Start"

Zestaw zawiera przewodniki dla początkujących i samouczki, dzięki którym wszystko, od rozpakowywania, po pierwszą lekcję jest bardzo proste. Instrukcje pomogą Ci się zapoznać zarówno ze sprzętem, jak i oprogramowaniem, dzięki czemu Ty i Twoi uczniowie nauczycie się kontrolować swoje dzieła w mgnieniu oka! Oferujemy również szkolenia Akademii LEGO Education.

ROZPOCZNIJ!

 

GOTOWY NA WYZWANIE?

Zestaw podstawowy LEGO MINDSTORMS Education EV3 zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zachęcić uczniów do nauki przez praktykę hands-on. Dodatkowo oferujemy pakiety rozszerzające, które zachęcają do jeszcze intensywniejszego odkrywania świata. Dla przykładu, istnieje możliwość rozbudowania systemu poprzez podłączenie go do środowiska Scratch, w którym kodujemy za pomocą uwielbianego przez dzieci i nauczycieli języka o tej samej nazwie.

 

2d9e36d3 afaf 4203 aa23 a58d00d7ca07

 

LEGO® MINDSTORMS® Education EV3 – zestaw bazowy

 

  • Klocki
  • Oprogramowanie
  • Korelacja z Podstawą Programową

tempsnip11

 WIĘCEJ INFORMACJI


 

4a6dacbb 0be6 4213 a35a a58d00d7d376LEGO® MINDSTORMS® Education EV3
Misja na Marsa – zestaw turniejowy

 WIĘCEJ INFORMACJI

8f52d453 5297 4a6f 85c2 a58d00d7ccdcLEGO® MINDSTORMS® Education EV3
– zestaw rozszerzający

 WIĘCEJ INFORMACJI

Newsletter

Zapisz się już teraz