fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Pracownia humanistyczna

Pozwól dzieciom uwolnić wyobraźnię i wejść do inspirującego i ekscytującego świata tworzenia własnych opowieści, odgrywania ról i współpracy.

Postaw na kreatywność oraz wyobraźnię i stwórz uczniom środowisko, w którym będą mogli swobodnie się wypowiadać. Bawiąc się klockami, dzieci w naturalny sposób tworzą historyjki, tym samym ćwicząc swoje umiejętności językowe i społeczne. Takie interakcje otwierają spojrzenie uczniów na poznawanie odmiennych kultur, rozumienie relacji międzyludzkich oraz identyfikowanie różnic i podobieństw, kształtując ich spojrzenie na świat.

Kompetencje

Produkty

Cechy

Materiały dla nauczycieli

Załączone materiały, stworzone w oparciu o podstawę programową

Karty oceniania

Gotowe kryteria oceniania pozwalają monitorować postępy uczniów w nauce.

Instrukcja dla nauczyciela “Jak zacząć?”

Instrukcja dla nauczycieli, przedstawiająca poszczególne kroki, umożliwiające skuteczne wprowadzanie rozwiązań na lekcje.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół wsparcia technicznego jest gotowy, aby udzielić Ci wszelkich odpowiedzi na techniczne pytania dotyczące produktów LEGO® Education. Jako jedyni w Polsce prowadzimy serwis gwarancyjny producenta.

Możliwość rozbudowania rozwiązań

Dodatki i rozszerzenia pozwolą zwiększyć możliwości rozwiązania, a pakiety części zamiennych uzupełnią braki

Rozwijane umiejętności

Mówienie i słuchanie, opowiadanie i słuchanie, odgrywanie ról, kreatywność, współpraca.

Nasza oferta

Szkolenia

Kadra naszych Trenerów to najlepsi eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją rozległą wiedzą oraz zebranym przez lata doświadczeniem. Jako jedyni w Polsce posiadamy uprawnienia prowadzić certyfikowane szkolenia Akademii LEGO® Education. Za szkolenia odpowiada nasza Fundacja ALE Nauczanie, zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem oraz katalogiem szkoleń.

Nasza misja

Materiały dla nauczycieli

Chcesz przygotować szkołę na wyzwania przyszłości?

Poznaj ścieżkę wdrożenia