fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Zwiększ szanse swoich podopiecznych na sukces w edukacji - sięgnij po rozwiązania LEGO Education!

Działanie 6.9 Wsparcie wychowania przedszkolnego w Województwie Małopolskim

Typ A. Podnoszenie jakości edukacji przedszkolnej

45011 env 001Zadania w typie A, działania 6.9 dają możliwość realizacji dodatkowych zajęć w OWP dla przedszkolaków, które mogą prowadzić do wszechstronnego rozwoju dzieci i poprawy ich szans w edukacji, obejmując zajęcia rozwojowe oraz specjalistyczne wsparcie dla dzieci z różnymi potrzebami.

Dodatkowo, w ramach tego typu, możliwe jest doskonalenie kadr wspierających OWP, działania integracyjne, edukacja międzykulturowa, działania preorientacji zawodowej, poprawa dostępności OWP dla wszystkich dzieci, wsparcie dla rodziców oraz rozszerzenie oferty zajęć dodatkowych i wydłużenie godzin pracy placówek.

Rozwiązania LEGO® Education dla projektu RPO 6.9

45018 right 01


Rozwiązania LEGO Education doskonale wpisują się w cele dodatkowych zajęć w ramach OWP dla dzieci przedszkolnych, wspierając ich wszechstronny rozwój poprzez kreatywne i interaktywne metody nauki. Zestawy klocków LEGO promują kluczowe kompetencje, integrują dzieci z różnych grup społecznych i angażują rodziców, stanowiąc skuteczne narzędzie wspierające edukację przedszkolną.

Przykładowe pracownie


Szkolenia

Kadra naszych Trenerów to najlepsi eksperci, którzy chętnie podzielą się swoją rozległą wiedzą oraz zebranym przez lata doświadczeniem. Jako jedyni w Polsce posiadamy uprawnienia prowadzić certyfikowane szkolenia Akademii LEGO® Education. Za szkolenia odpowiada współpracująca z nami Fundacja Future Minds (dawniej ALE Nauczanie).

 

Zainteresowany wdrożeniem LEGO Education? Skontaktuj się z naszą konsultantką lub wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej!

EWA KORDAS, 730 590 290
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
 

Newsletter

Zapisz się już teraz