fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

 wedo banner

45300 Mod Milo 03

Nauczyciele wiedzą, że nauka przez praktykę angażuje uczniów na każdym poziomie, rozbudza ich kreatywność i rozwiaja umiejętności krytycznego myślenia – a przede wszystkim jest dobrą zabawą! LEGO Education WeDo 2.0 ożywia 280 klocków i elementów, które motywują uczniów do współpracy, konstruowania, rozwiązywania problemów i odkrywania, a jednocześnie pogłębiają naukę STEAM i rozwijają umiejętności XXI wieku.  Połączenie klocków LEGO z intuicyjnym środowiskiem programowania opartym na blokach sprawia, że interaktywne i kreatywne uczenie się jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Uczniowie mogą zobaczyć swoje konstrukcje w akcji oraz przetestować je i udoskonalić swoje umiejętności wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów.

LEGO Education WeDo 2.0 – zestaw podstawowy

Zestaw podstawowy LEGO Education WeDo 2.0 zawiera 280 elementów, a także czujniki i silniki. Co więcej, oferuje nieskończone możliości konkretyzowania abstrakcyjnych koncepcji za pomocą materialnych elementów, którymi uczniowie mogą manipulować rękami. Zaprojektowany z myślą o współpracy, każdy zestaw podstawowy dostosowany jest do pracy dwóch uczniów, wprowadzając ich w naukę, myślenie obliczeniowe i zasady inżynierii w zabawny i wciągający sposób. 

PRZEJDŹ DO KATALOGU

 

DZIAŁA NA WIELU URZĄDZENIACH

Bez nazwy

Intuicyjne programowanie metodą "przeciągnij i upuść" oraz ćwiczenia "na start" ułatwiają wprowadzenie w klasie pracy na WeDo 2.0. Dostępne na wielu platformach i dostosowane tak, aby w pełni wykorzystać możliwości WeDo 2.0 na lekcjach.

POBIERZ OPROGRAMOWANIE

 

WSPARCIE I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

glowing snail ny 6218548695646a445d374eb730ea9707Przewodniki dla nauczycieli i rozwiązania dostosowane do programów nauczania wraz z dedykowanymi szkoleniami sprawiają, że można bez trudności przystąpić do korzystania z LEGO Education WeDo 2.0. Elastyczne rozwiązania międzyprogramowe oraz gotowe scenariusze lekcji sprawią, że nauczyciele mniej czasu spędzą na planowaniu, a więcej na wyłapywaniu u dzieci momentów zachwytu nad nauką.

Plany lekcji

Kompleksowe scenariusze lekcji z zakresu nauk ścisłych, inżynierii i myślenia komputacyjnego obejmują różne poziomy trudności i są rozpisane na 30 do 120 minut. Ewaluacja jest ułatwiona dzięki narzędziom umożliwiającym dokumentację, wbudowanym w oprogramowanie. Kliknij i przejrzyj 30 dostępnych ćwiczeń dla LEGO® Education WeDo 2.0.

ZOBACZ SCENARIUSZE

Karta "Na Start"

Zestaw zawiera instrukcje dla początkujących "Na Start" i materiały dla nauczyciela, dzięki którym wszystko, od rozpakowywania, po pierwszą lekcję jest bardzo proste. Rozwiązanie zapewni zbiór najlepszych praktyk dla nauczyciela, aby jak najlepiej wykorzystać zestaw i odnieść sukces w klasie! Oferujemy również bezpośrednie szkolenia, prowadzone przez trenerów Akademii LEGO Education.

ROZPOCZNIJ!

 

GOTOWY NA WYZWANIE?

Zestaw podstwowy LEGO Education WeDo 2.0 zawiera wszystko, czego potrzebujesz,
aby zachęcić uczniów do nauki przez praktykę hands-on.

 

36427db4 da63 45cb aa03 a58700e4b321

LEGO® Education WeDo 2.0
– zestaw podstawowy

 

  • Klocki
  • Oprogramowanie
  • Korelacja z Podstawą Programową

Sugerowany wiek: 7+, 280 elementów, zestaw dla 2 osób

 WIĘCEJ INFORMACJI

 

Newsletter

Zapisz się już teraz