fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

LE AR Original sRGB 2019Nowoczesna edukacja w zasięgu ręki!

 

Pewność siebie w nauce ma ogromny wpływ na przyswajanie wiedzy, a uczenie się przez praktykę ułatwia osiągnięcie sukcesu. 3 na 4 nauczycieli twierdzi, że strach i brak pewności siebie utrudnia naukę, a mniej niż 1/5 czuję się pewnie ucząc się przedmiotów STEAM.

pewność siebie ostra

 

Badania pokazują, że fizyczne zaangażowanie przed uczeniem się, w trakcie lub po stymuluje mózg do lepszego zapamiętywania informacji. Wierzymy, że uczenie się hands-on jest efektywnym sposobem na kształcenie umiejętności takich, jak rozwiązywanie problemów albo krytyczne myślenie.

LEGO Education to kompletny system dydaktyczny dla szkół i przedszkoli, opracowany w myśl zasady „nauka poprzez zabawę”. Odznacza się rozbudowanym wsparciem merytorycznym, ze szkoleniami i materiałami dla nauczycieli skorelowanymi z Podstawą Programową. LEGO Education oferuje także szeroką gamę propozycji edukacyjnych STEAM (zapoznaj się z koncepcją edukacyjną STEAM) z materiałem dostosowanym do potrzeb uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach

kontinuum dooooobre z bricq

 

 

Rozwiń przyjazną edukację  z naszymi programami

FIRST LEGO League ape logo latarnia ALE Nauczanie z podpisem nowe
Międzynarodowy program FIRST® LEGO® League inspiruje i stawia wyzwania młodym twórcom, odkrywcom i inżynierom. Dzieci i młodzież wspólnie znajdują sposoby, by budować lepszą przyszłość. Ambasador Przyjaznej Edukacji - ogólnopolska sieć wymiany doświadczeń i wsparcia merytorycznego dla użytkowników rozwiązań LEGO® Education Szkolenia dla nauczycieli prowadzone przez certyfikowanych trenerów Akademii LEGO® Education, które wspierają bieżące potrzeby w zakresie rozwoju zawodowego nauczycieli.

 

 

Newsletter

Zapisz się już teraz