fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Nasza misja

Entuzjaści Entuzjastom

Świata nie sposób zmienić w jeden dzień, dlatego z Klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Poczucie edukacyjnej misji jest głęboko osadzone w całym naszym zespole od samego początku – spółkę AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j. zawiązało dwoje matematyków i fizyk.

Rozwiązania LEGO Education wprowadziliśmy jako pierwsi na polski rynek w 2001 roku (wtedy LEGO Dacta), a w 2011 roku uzyskaliśmy status oficjalnego dystrybutora LEGO® Education. Z doświadczenia wiemy, czego potrzebuje polska szkoła, by uczniowie byli bardziej przygotowani do wyzwań współczesności. Zapraszamy do współpracy wszystkich Entuzjastów!

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Pasja

Nowatorstwo

Profesjonalizm

Kreatywność

Współpraca

Zaangażowanie

Rozbudź z nami entuzjazm do nauki!

Mamy jasny cel – tworzyć nową jakość w edukacji

Wraz z naszą Fundacją ALE Nauczanie, kadrą jedynych w Polsce, certyfikowanych trenerów Akademii LEGO Education oraz zaangażowanym zespołem ekspertów realizujemy tę misję od lat. Dużo pracy wkładamy w działania faktycznie wspierające nauczycieli. Prowadzimy polskie edycje konkursów LEGO® Education: FIRST® LEGO® League dla uczniów i LEGO® Education Teacher Award dla nauczycieli. Wokół programów LEGO Education Innovation Studio i Ambasador Przyjaznej Edukacji budujemy ogólnopolską sieć najlepszych jednostek edukacyjnych. Szeroko współpracujemy także ze środowiskiem eksperckim realizując wspólne inicjatywy.

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Pasja i profesjonalizm idzie w AKCES Edukacja w parze. Prosta filozofia kluczem do wyposażenia młodego człowieka w potrzebne umiejętności ich misją! Dumna jestem że w Polsce powstają takie inicjatywy.

Dagmara Szczecińska

Publiczne Przedszkole nr 2 w Nowej Soli

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Kocham LEGO i waszą pasję. Klocki dają nieograniczone możliwości, aby nauka była cudowną zabawą. Przedszkola powoli robią ten pierwszy krok, więc myślę, że równolegle powinny iść też szkoły. Dziękuję, że jesteście i że chce wam się to robić.

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Poznań, 3 października 2018 r.

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Wspaniałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne prowadzących, którzy dbali o dobrą atmosferę i uwagę uczestników - zabawa na 102 :) Całość poprzedzona wspaniałym wykładem Profesora Marka Piotrowskiego. Konferencja uzupełniona stoiskami i wystawą klocków LEGO dedykowanych edukacji. Rewelacyjnie - gratuluję całej załodze Akces Edukacja!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Warszawa, 8 października 2018 r.

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Fantastyczna atmosfera, świetni prowadzący. Rewelacyjne rozwiązania. W naszej placówce od lat wykorzystujemy klocki Lego - teraz będziemy to robiły bardziej świadomie :) Bardzo dziękujemy :)

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Chorzów, 17 października 2018 r.

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

Warsztaty profesjonalnie przygotowane, przekazanie wiedzy merytorycznej w przejrzysty i efektowny sposób. Dziękuję za mile spędzony czas na nauce przez zabawę. Jeśli sama nie doświadczysz - jak zrozumiesz małe dziecko? Super!!! Gratuluję!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Poznań, 3 października 2018 r.

AKCES Edukacja rozwiązania LEGO Education

”Dzieci zasługują tylko na to, co najlepsze”

To dewiza LEGO® Education – osobnego działu LEGO Group skupionego od przeszło 35 lat wyłącznie na edukacji, z którą w pełni się zgadzamy. Inżynierowie, naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, dzisiaj siedzą w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące wyzwania, które wyzwolą u nich autentyczny zapał do odkrywania. Umożliwiamy szkołom spełnianie tych oczekiwań.

Nawet najpotężniejsze narzędzia są bezwartościowe bez umiejętności posługiwania się nimi

Uważamy, że przyszłość zostanie zbudowana za pomocą narzędzi STEM/STEAM (z ang. Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics) i oferujemy kompleksowe wsparcie we wdrożeniu tej koncepcji z użyciem LEGO Education. Dobieramy odpowiednie rozwiązania z szerokiego portfolio, prowadzimy certyfikowane szkolenia kadry, świadczymy opiekę gwarancyjną producenta. Jako jedyni przekazujemy naszym Klientom przetłumaczone i dostosowane do polskich wymogów materiały LEGO Education: instrukcje, podręczniki dla nauczycieli, scenariusze lekcji itp. Placówkom, które w pełni przyjmą pomysł LEGO Education na edukację, proponujemy uzyskanie certyfikatu LEGO Education Innovation Studio.

Newsletter

Zapisz się już teraz