fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Nasza misja

Entuzjaści Entuzjastom

Świata nie sposób zmienić w jeden dzień, dlatego z Klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Poczucie edukacyjnej misji jest głęboko osadzone w całym naszym zespole od samego początku – spółkę AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j. zawiązało dwoje matematyków i fizyk.

Rozwiązania LEGO Education wprowadziliśmy jako pierwsi na polski rynek w 2001 roku (wtedy LEGO Dacta), a w 2011 roku uzyskaliśmy status oficjalnego dystrybutora LEGO® Education. Zapewniamy terminową dostawę, wsparcie oraz sprawnie działający serwis producenta, a udzielna przez nas gwarancja jest ważna przez czas życia produktu. Z doświadczenia wiemy, czego potrzebuje polska szkoła, by uczniowie byli bardziej przygotowani do wyzwań współczesności. Zapraszamy do współpracy wszystkich Entuzjastów!

Pasja

Nowatorstwo

Profesjonalizm

Kreatywność

Współpraca

Zaangażowanie

Rozbudź z nami entuzjazm do nauki!

Mamy jasny cel – tworzyć nową jakość w edukacji

Wraz z naszą Fundacją ALE Nauczanie, kadrą jedynych w Polsce, certyfikowanych trenerów Akademii LEGO Education oraz zaangażowanym zespołem ekspertów realizujemy tę misję od lat. Dużo pracy wkładamy w działania faktycznie wspierające nauczycieli. Prowadzimy polskie edycje konkursów LEGO® Education: FIRST® LEGO® League dla uczniów i LEGO® Education Teacher Award dla nauczycieli. Wokół programów LEGO Education Innovation Studio i Ambasador Przyjaznej Edukacji budujemy ogólnopolską sieć najlepszych jednostek edukacyjnych. Szeroko współpracujemy także ze środowiskiem eksperckim realizując wspólne inicjatywy.

Biorąc pod uwagę profesjonalizm i zaangażowanie pracowników firmy AKCES Edukacja oraz skuteczne wdrożenie, jak również satysfakcję przedszkolaków i nauczycieli przedszkoli, mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę. Jednocześnie rekomenduję system LEGO® Education jako doskonałe narzędzie pracy z dziećmi a firmę AKCES Edukacja jako solidnego i rzetelnego kontrahenta

Dyrektor Wydziału Edukacji Tadeusz Niedzielski

Gmina Świdnica

Wdrożenie w naszej gminie było wynikiem wcześniejszych pozytywnych doświadczeń we współpracy z AKCES Edukacja. Firma prezentuje proklienckie podejście, a w razie problemów współpracują w rozwiązaniu. Akces Edukacja to sprawdzony przez wiele lat współpracy, solidny partner do realizacji naszej strategii rozwoju oświaty. Planujemy kolejne wspólne projekty.

Burmistrz Gostynia - Jerzy Kulak

Miasto Gostyń

W okresie od czerwca do sierpnia 2021 roku odbyły się na terenie Gminy Wilkowice stacjonarne szkolenia nauczycieli przedszkoli oraz oraz nauczycieli klas I-III szkół podstawowych w zakresie wdrożenia systemu LEGO Education w codziennej pracy nauczycieli. Szkolenie spełniło standardy merytoryczne oraz praktyczne. Poz zakończonym szkoleniu do dyspozycji nauczycieli oprócz podręczników i scenariuszy zajęć, udostępniona została platforma e-learningowa. Przez cały okres wdrożenia mieliśmy dedykowanego konsultanta-opiekuna, dzięki czemu cały proces przebiegał na partnerskich relacjach.

Wójt Gminy Wilkowice Janusz Zemanek

Gmina Wilkowice

Doświadczenie współpracy z firmą ALCES Edukacja pozwala sądzić, że firmę tworzy zaangażowany zespół ekspertów w dziedzinie edukacji, który prezentuje niespotykane, całościowe podejście łączące potrzeby zarówno jednostek oświatowych i organów prowadzących, ale także dyrektorów, nauczycieli i uczniów. W efekcie powstają nowoczesne rozwiązania pozwalające na czynienie edukacji nowoczesną, bardziej angażującą dla uczniów i przez to skuteczniejszą. Pomysł na nowoczesną i rozwijającą kluczowe kompetencje edukację, zaprezentowany przez firmę Akces jawi się jako odpowiedź na dynamikę zmieniającego się świata.

Dyrektor Wydziału Oświaty Sebastian Dzikowski

Urząd Miasta Piły

Pomysł na nowoczesną i rozwijającą kluczowe kompetencje edukację zaprezentowany przez firmę Akces odpowiada na potrzeby zarówno nauczycieli, umożliwiając realizację podstawy programowej, jak i dzieci i rodziców, dla których istotne jest realizowanie indywidualnych celów rozwojowych. Oferowane rozwiązania ułatwiają prowadzenie angażujących zajęć, są skuteczną formą nauczania, która sprawdza się w szkole.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Częstochowie Joanna Woźniak

Szkoła Podstawowa na 41 im. Jana Matejki w Częstochowie.

”Dzieci zasługują tylko na to, co najlepsze”

To dewiza LEGO® Education – osobnego działu LEGO Group skupionego od przeszło 40 lat wyłącznie na edukacji, z którą w pełni się zgadzamy. Inżynierowie, naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, dzisiaj siedzą w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące wyzwania, które wyzwolą u nich autentyczny zapał do odkrywania. Umożliwiamy szkołom spełnianie tych oczekiwań.

Nawet najpotężniejsze narzędzia są bezwartościowe bez umiejętności posługiwania się nimi

Uważamy, że przyszłość zostanie zbudowana za pomocą narzędzi STEM/STEAM (z ang. Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics) i oferujemy kompleksowe wsparcie we wdrożeniu tej koncepcji z użyciem LEGO Education. Dobieramy odpowiednie rozwiązania z szerokiego portfolio, prowadzimy certyfikowane szkolenia kadry, świadczymy opiekę gwarancyjną producenta. Jako jedyni przekazujemy naszym Klientom przetłumaczone i dostosowane do polskich wymogów materiały LEGO Education: instrukcje, podręczniki dla nauczycieli, scenariusze lekcji itp. Placówkom, które w pełni przyjmą pomysł LEGO Education na edukację, proponujemy uzyskanie certyfikatu Ambasadora Przyjaznej Edukacji..

Newsletter

Zapisz się już teraz