fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

Nasza misja

Entuzjaści Entuzjastom

Świata nie sposób zmienić w jeden dzień, dlatego z Klientami budujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Poczucie edukacyjnej misji jest głęboko osadzone w całym naszym zespole od samego początku – spółkę AKCES Edukacja Kurzyca, Piasecki sp.j. zawiązało dwoje matematyków i fizyk.

Rozwiązania LEGO Education wprowadziliśmy jako pierwsi na polski rynek w 2001 roku (wtedy LEGO Dacta), a w 2011 roku uzyskaliśmy status oficjalnego dystrybutora LEGO® Education. Zapewniamy terminową dostawę, wsparcie oraz sprawnie działający serwis producenta, a udzielna przez nas gwarancja jest ważna przez czas życia produktu. Z doświadczenia wiemy, czego potrzebuje polska szkoła, by uczniowie byli bardziej przygotowani do wyzwań współczesności. Zapraszamy do współpracy wszystkich Entuzjastów!

Pasja

Nowatorstwo

Profesjonalizm

Kreatywność

Współpraca

Zaangażowanie

Rozbudź z nami entuzjazm do nauki!

Mamy jasny cel – tworzyć nową jakość w edukacji

Wraz z naszą Fundacją ALE Nauczanie, kadrą jedynych w Polsce, certyfikowanych trenerów Akademii LEGO Education oraz zaangażowanym zespołem ekspertów realizujemy tę misję od lat. Dużo pracy wkładamy w działania faktycznie wspierające nauczycieli. Prowadzimy polskie edycje konkursów LEGO® Education: FIRST® LEGO® League dla uczniów i LEGO® Education Teacher Award dla nauczycieli. Wokół programów LEGO Education Innovation Studio i Ambasador Przyjaznej Edukacji budujemy ogólnopolską sieć najlepszych jednostek edukacyjnych. Szeroko współpracujemy także ze środowiskiem eksperckim realizując wspólne inicjatywy.

Pasja i profesjonalizm idzie w AKCES Edukacja w parze. Prosta filozofia kluczem do wyposażenia młodego człowieka w potrzebne umiejętności ich misją! Dumna jestem że w Polsce powstają takie inicjatywy.

Dagmara Szczecińska

Publiczne Przedszkole nr 2 w Nowej Soli

Kocham LEGO i waszą pasję. Klocki dają nieograniczone możliwości, aby nauka była cudowną zabawą. Przedszkola powoli robią ten pierwszy krok, więc myślę, że równolegle powinny iść też szkoły. Dziękuję, że jesteście i że chce wam się to robić.

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Poznań, 3 października 2018 r.

Wspaniałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne prowadzących, którzy dbali o dobrą atmosferę i uwagę uczestników - zabawa na 102 :) Całość poprzedzona wspaniałym wykładem Profesora Marka Piotrowskiego. Konferencja uzupełniona stoiskami i wystawą klocków LEGO dedykowanych edukacji. Rewelacyjnie - gratuluję całej załodze Akces Edukacja!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Warszawa, 8 października 2018 r.

Fantastyczna atmosfera, świetni prowadzący. Rewelacyjne rozwiązania. W naszej placówce od lat wykorzystujemy klocki Lego - teraz będziemy to robiły bardziej świadomie :) Bardzo dziękujemy :)

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Chorzów, 17 października 2018 r.

Warsztaty profesjonalnie przygotowane, przekazanie wiedzy merytorycznej w przejrzysty i efektowny sposób. Dziękuję za mile spędzony czas na nauce przez zabawę. Jeśli sama nie doświadczysz - jak zrozumiesz małe dziecko? Super!!! Gratuluję!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Poznań, 3 października 2018 r.

”Dzieci zasługują tylko na to, co najlepsze”

To dewiza LEGO® Education – osobnego działu LEGO Group skupionego od przeszło 40 lat wyłącznie na edukacji, z którą w pełni się zgadzamy. Inżynierowie, naukowcy, którzy jutro będą zmieniać świat, dzisiaj siedzą w szkolnych ławkach i czekają na inspirujące wyzwania, które wyzwolą u nich autentyczny zapał do odkrywania. Umożliwiamy szkołom spełnianie tych oczekiwań.

Nawet najpotężniejsze narzędzia są bezwartościowe bez umiejętności posługiwania się nimi

Uważamy, że przyszłość zostanie zbudowana za pomocą narzędzi STEM/STEAM (z ang. Science, Technology, Engineering, Art and Mathematics) i oferujemy kompleksowe wsparcie we wdrożeniu tej koncepcji z użyciem LEGO Education. Dobieramy odpowiednie rozwiązania z szerokiego portfolio, prowadzimy certyfikowane szkolenia kadry, świadczymy opiekę gwarancyjną producenta. Jako jedyni przekazujemy naszym Klientom przetłumaczone i dostosowane do polskich wymogów materiały LEGO Education: instrukcje, podręczniki dla nauczycieli, scenariusze lekcji itp. Placówkom, które w pełni przyjmą pomysł LEGO Education na edukację, proponujemy uzyskanie certyfikatu Ambasadora Przyjaznej Edukacji..

Newsletter

Zapisz się już teraz