fbpx

Wielkość czcionki:

  • A
  • A
  • A

Kontrast strony:

  • A
  • A
  • A

AKCES Edukacja na portalach społecznościowych

LEGO® Learning System

logo lego edu

LEGO® Learning System to kompletny system dydaktyczny dla szkół i przedszkoli, opracowany w myśl zasady „nauka poprzez zabawę”. Odznacza się rozbudowanym wsparciem merytorycznym, ze szkoleniami i materiałami dla nauczycieli skorelowanymi z Podstawą Programową. LEGO Education oferuje także szeroką gamę propozycji edukacyjnych STEAM (zapoznaj się z koncepcją edukacyjną STEAM) z materiałem dostosowanym do potrzeb uczniów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Dzięki naciskowi na kreatywność, współpracę i krytyczne myślenie rozwiązania edukacyjne LEGO Education wzmacniają pewność siebie uczniów oraz rozwijają umiejętności przydatne w dorosłym zyciu.

Badania pokazują, że fizyczne zaangażowanie przed uczeniem się, w trakcie lub po stymuluje mózg do lepszego zapamiętywania informacji. Wierzymy, że uczenie się hands-on jest efektywnym sposobem na kształcenie umiejętności takich jak rozwiązywanie problemów albo krytyczne myślenie.

Nad stroną merytoryczną rozwiązań LEGO Education czuwa Fundacja LEGO, która wspiera badania w dziedzinie edukacji, zabawy i rozwoju dzieci i młodzieży oraz prowadzi projekty na rzecz lepszego nauczania.

Kontinuum rozwiązań LEGO® Education

 

banner kwadrat coding

banner kwadrat spike essential

banner kwadrat spike prime

banner kwadrat steam park

banner kwadrat bricq essential

banner kwadrat bricq prime

Rozwiązania LEGO dla różnych poziomów edukacji

Niezależnie od tego, czy kodujesz w przedszkolu z maluchami, które dopiero poznają świat, czy uczysz programowania lub podstaw projektowania inżynieryjnego siódmoklasistów – rozwiązania STEAM od LEGO Education pomogą Ci zaangażować ich w rzeczywiste projekty. Jako AKCES Edukacja jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem LEGO Education w Polsce. Staramy się wspierać nauczycieli w ich codziennych zajęciach, dlatego współpracujemy z fundacją ALE Nauczanie, prowadzącą szkolenia z rozwiązań LEGO Education.

W katalogu naszych produktów, znaleźć można między innymi:

Plakat Timeline na stronę

 Źródła: artykuły naukowe i wyniki badań

cytat1

 

Lego Education WeDo broszura

lego katalog

Lego Education przedszkole broszura

Lego Education broszura
O LEGO Education Katalog rozwiązań 
LEGO Education
 Katalog rozwiązań
LEGO Education dla przedszkola
 Katalog szkoleń
Akademii LEGO Education

                         

Chcesz przetestować rozwiązania LEGO®Education w praktyce?

Zapraszamy do naszych przestrzeni pokazowych LEGO®Education w siedzibie AKCES Edukacja lub Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zadzwoń i umów się ze swoim konsultantem: Kontakt

 

showroom1
showroom1
showroom2
showroom2
Showroom3
Showroom3
Showroom4
Showroom4
Showroom5
Showroom5

Nowości

 

LEGO® Education SPIKE™ Essential

SPIKE Essential 45345 png zestaw
Szkoła Podstawowa 1-3
LEGO® Education SPIKE™ Essential

LEGO® Education BricQ Motion

 


Dowiedz się więcej o BricQ

 

LEGO® Education DUPLO®

  


LEGO® Education dla przedszkola - dowiedz się więcej

 

Najpopularniejsze zestawyLEGO DUPLO CODING EXPRESS (234)300
Przedszkole
LEGO® Education DUPLO® Coding Express
LEGO DUPLO STEAM Park300
Przedszkole
LEGO® Education DUPLO® STEAM Park
45026 duplo rury na stronę
 

Przedszkole
LEGO® Education DUPLO® RurySPIKE Essential 45345 png zestaw
 

Szkoła Podstawowa 1-3
LEGO® Education SPIKE™ Essential
45678 Prod 01
Szkoła Podstawowa 4-8 
LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw podstawowy
45681 SPIKE Prime rozszerzający
Szkoła Podstawowa 4-8
LEGO® Education SPIKE™ Prime - zestaw rozszerzający

Rozbudź z nami entuzjazm do nauki!

Referencje

Podobało mi się przedstawianie zestawu LEGO Education STEAM Park dzieciom. Cieszyły się one z nowego Duplo. Chętnie korzystały z elementów, których nie znały wcześniej i używały ich do rozwiązywania zadań. Karty inspiracji dołączone do zestawów były czytelne i łatwe do zastosowania przez dzieci jeśli tego chciały. Dzieci rozwijały umiejętności we wszystkich obszarach, nie zdając sobie z tego sprawy... co jest dla mnie najlepszym rodzajem nauki!

Joanna Cull

Nauczycielka przedszkolna, UK

Rozwiązania LE to atrakcyjne, kolorowe i bliskie dziecku narzędzia edukacyjne. Dzięki nim wraz z dziećmi na każdych zajęciach udajemy się w podróż do świata nauki i zabawy, wyzwalamy kreatywność, pracujemy wspólnie, osiągamy sukcesy. Dla mnie jako pedagoga istotne jest również to ,że rozwiązania LE kształtują kluczowe kompetencje i umiejętności dziecka w wieku przedszkolnym i tym samym wpisują się w podstawę programową wychowania przedszkolnego.

Aleksanda Toczek

Nauczyciel Przedszkola Miejskiego nr 2 w Iławie

Wspaniałe przygotowanie merytoryczne i praktyczne prowadzących, którzy dbali o dobrą atmosferę i uwagę uczestników - zabawa na 102 :) Całość poprzedzona wspaniałym wykładem Profesora Marka Piotrowskiego. Konferencja uzupełniona stoiskami i wystawą klocków LEGO dedykowanych edukacji. Rewelacyjnie - gratuluję całej załodze Akces Edukacja!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Warszawa, 8 października 2018 r.

Fantastyczna atmosfera, świetni prowadzący. Rewelacyjne rozwiązania. W naszej placówce od lat wykorzystujemy klocki Lego - teraz będziemy to robiły bardziej świadomie :) Bardzo dziękujemy :)

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Chorzów, 17 października 2018 r.

Warsztaty profesjonalnie przygotowane, przekazanie wiedzy merytorycznej w przejrzysty i efektowny sposób. Dziękuję za mile spędzony czas na nauce przez zabawę. Jeśli sama nie doświadczysz - jak zrozumiesz małe dziecko? Super!!! Gratuluję!!!

Uczestnik Konferencji ALE PRZEDSZKOLE!

Poznań, 3 października 2018 r.

Newsletter

Zapisz się już teraz